Kennis = kracht Podcast

Episode #6 met Guy Droog deel 2 “Niet iedereen moet ondernemer willen worden”

Luister ook via

Vandaag ben ik in gesprek met Guy Droog van www.guydroog.com.

De stelling van vandaag is

‘Personal trainer worden is van je hobby je werk maken.’

In deel 1 bleek een uur niet genoeg tijd en we gingen door waar we gebleven waren. We proberen uit te leggen dat er in ons vak meerdere opties zijn om mensen te helpen, waarom niet iedereen geschikt is als ondernemer en waar dat aan zou kunnen liggen.

We leggen ook de link tussen persoonlijke ontwikkeling, ondernemerschap en de mythe rondom uitspraken als ‘van je hobby je werk maken’.

Veel luisterplezier!

Wouter

Blijf op de hoogte

Ben je geboeid door deze podcast?
Vul dan hieronder je naam en e-mailadres in
en blijf zo op de hoogte van onze nieuwste artikelen & podcasts.

Podcasts
Wouter Middelbos

Podcast #58 met Nienke van Overveld

https://media.blubrry.com/kennis_is_kracht/content.blubrry.com/kennis_is_kracht/220526_K_K.mp3 Subscribe: Apple Podcasts | Google Podcasts | Spotify | RSS Vandaag heb ik een bijzondere gast in de podcast.Een gast die kort in Nederland

Lees meer »

contact ons

Op werkdagen doen wij ons best om binnen 24 uur op jouw mail te reageren.

Blijf leren met de kennis = kracht mail

Vul je gegevens in en ontvang maandelijks de Kennis = Kracht Mail van MILO Performance and Education.