Kennis = kracht Podcast

Podcast #46 met Jeroen van der Mark (Fit.nl) over verlies van je spiermassa door cardiotraining

In deze aflevering ga ik in gesprek met duizendpoot Jeroen van der Mark. Met zijn team bouwde hij het  grootste sport en voedingsplatform van de Benelux genaamd fit.nl. Ze doen zelf onderzoek en vertellen een duidelijk en wetenschappelijk onderbouwd verhaal over training, voeding en gezondheid. 

Maar vandaag heb ik hem in de show omdat hij uit eigen ervaring en als coach veel kennis bezit over het combineren van krachttraining en cardio. 

Ik leg hem de stelling voor: ‘Cardiotraining kost je spiermassa’

Het gesprek begint met een helder uitleg van wat cardiovasculaire training precies is en hoe, in interactie met krachttraining, het ‘interferrence effect’ kan ontstaat. 

Jeroen legt heel helder uit hoe de systemen in het lichaam zich aanpassen op de verschillende vormen van training.

Daarna gaan we praktisch in op hoe je ervoor kan zorgen dat je progressie boekt op alle vlakken. 

Je leert zelfs hoe dit op een positieve manier je gezondheid, belastbaarheid en trainingsplezier beïnvloed.

De podcast geeft je een praktisch kader waarmee je direct aan de slag kan!


Ik wens je veel plezier.

Wouter Middelbos
Milo Performance and Education 


Shownotes:
Handig overzichtsartikel met alle besproken bronnen

Voorbeeld schema cardio en kracht

Hybrid athlete e-book

TSS – Total stress score


Meer van over Jeroen?
Website: https://www.fit.nl/
Instagram: https://www.instagram.com/jervdm/


Wil jij Personal Trainer worden of jezelf verder ontwikkelen als trainer? Bekijk dan onze MILO Personal Trainer opleiding (NL): https://miloeducation.com/course-milo-personal-trainer/
Ben je geïnteresseerd in meer van onze content, zoals video’s, artikelen en nog meer podcasts? Bekijk dan onze website: https://www.miloeducation.com

Blijf op de hoogte

Ben je geboeid door deze podcast?
Vul dan hieronder je naam en e-mailadres in
en blijf zo op de hoogte van onze nieuwste artikelen & podcasts.

Podcasts
Wouter Middelbos

Podcast #58 met Nienke van Overveld

https://media.blubrry.com/kennis_is_kracht/content.blubrry.com/kennis_is_kracht/220526_K_K.mp3 Subscribe: Apple Podcasts | Google Podcasts | Spotify | RSS Vandaag heb ik een bijzondere gast in de podcast.Een gast die kort in Nederland

Lees meer »

contact ons

Op werkdagen doen wij ons best om binnen 24 uur op jouw mail te reageren.

Blijf leren met de kennis = kracht mail

Vul je gegevens in en ontvang maandelijks de Kennis = Kracht Mail van MILO Performance and Education.